Rehabilitācija

Pēcoperācijas rehabilitācija ir būtiska atveseļošanās procesa sastāvdaļa

peroperacijas_rehabilitacija

Pēcoperācijas fizioterapijas mērķis ir rehabilitācija – pēc iespējas ātrāka pacienta atgriešana ierasto ikdienas darbību veikšanai. Pēcoperācijas rehabilitācija ir svarīga ķirurģiskās ārstēšanas sastāvdaļa, un savlaicīga, pareizi izvēlēta procedūra veicina pacientu ātru kustību spēju atjaunošanu.
Pēcoperācijas rehabilitācijā vienmēr tiek ņemtas vērā katra pacienta īpatnības– rehabilitācijas programma ir sastādīta individuāli un tā ir absolūti droša. Mūsu klīnikas pieredzējušie fizioterapeiti un operējošie ķirurgi cieši sadarbojas, un šis sadarbības modelis ir vērsts uz ātru un efektīvu pacienta atveseļošanās procesu.

Kādi ir rehabilitācijas ieguvumi?

Nostiprināta imūnā sistēma
Uzlabotas organisma aizsargspējas, iekšējo orgānu darbība un pašsajūta
Veicinātas organisma atjaunošanās spējas pēc fiziskās un garīgās slodzes
Uzlaboti termoregulācijas procesi
Panākts ķermeņa novājēšanas efekts

Fizioterapija

Pēcoperācijas fizioterapija palīdz pacientiem atjaunot kustības pēc operācijām, paātrina dzīšanu un saīsina rehabilitācijas laiku.
Fizioterapijas galvenais mērķis ir dzīves kvalitātes un ikdienas un pašaprūpes aktivitāšu veikšanas uzlabošana, izmantojot dažādas ārstnieciskas metodes. Sāpes, diskomforts, muskuļu saspringums un kustību ierobežojumi nav norma – ar to nav jāsamierinās! Piesakieties fizioterapeita konsultācijai mūsu klīnikā un kopīgi meklēsim risinājumu Jūsu problēmām!

Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana palīdzēs, ja ir sāpes mugurā, locītavās vai muskuļos, skolioze, stresa radīts sasprindzinājums, nepareiza stāja, neiroloģiskas saslimšanas vai traumas. Ārstnieciskā vingrošana palīdz arī organisma veselības un zaudēto funkciju atjaunošanā. Fizioterapeits, pamatojoties uz Jūsu veselības stāvokli, izveidos individuālu vingrojumu programmu, ko varēsiet veikt arī mājas apstākļos.

Ārstnieciskā masāža

Ārstnieciskā masāža jau kopš senseniem laikiem pazīstama kā efektīvs līdzeklis, lai likvidētu muskuļu spriedzi, mazinātu sāpes, sekmētu ādas elpošanu, pastiprinātu sviedru un tauku dziedzeru darbību, uzlabotu asinsriti un vienlaikus palīdzētu saglabāt enerģijas līdzsvaru ķermenī. Ārstnieciskā masāža palīdz ļoti daudzu slimību gadījumā, kā arī to izmanto pēcoperācijas periodā, jo tā paātrina atveseļošanās procesu, kā arī mazina stīvumu, kas rodas ilgstošu laiku pavadot nekustīgā vai mazkustīgā stāvoklī pēc operācijas. Masāžas iedarbība ir ne tikai lokāla, proti, uz masējamo ķermeņa daļu (muskuļiem un locītavām), bet arī vispārēja.