Visas atsauksmes

Igors Troickis

Virsārsts, Ķirurgs, Proktologs
26.12.2022
Vēlos izteikt savu sajūsmu un pateicību visam AIWA Clinic personālam. 19.decembrī man tika veikta plānveida žultspūšļa operācija. Īpašs paldies ķirurgam dr. Igoram Troickim . Operācija tika veikta laparoskopiski. Šuves ātri sadzīst un ir gandrīz neredzamas. Palātas ir ļoti komfortablas, ar visām ērtībām.
Monika Skatīt visus (1)

Artūrs Strazds

Traumatologs, ortopēds
19.11.2022
Ļoti jauka uzņemšana, patīkami ārsti. Iesaku šajā klīnikā ārstēties. Traumatologs dr. A.Strazds ļoti patīkams, saprotošs un vienkāršs dakteris. Un labs ķirurgs.
Sanita Skatīt visus (2)

Redzes lāzerkorekcija

18.10.2022
Veicu redzes lāzerkorekciju par super draudzīgu cenu, ātri un tik vienkārši! Ļoti jauks personāls! Vēlreiz liels paldies AIWA Clinic! Un atsevišķs paldies dakterītei Ingrīdai Kozlovskai par profesionālo darbiņu.
Kristīne Skatīt visus (2)

Dace Lietuviete

Oftalmoloģijas centra vadītāja, Oftalmologs
17.10.2022
Sirsnīgs paldies AIWA Clinic oftalmoloģijas nodaļas kolektīvam un personīgi dakterei Dacei Lietuvietei par veiksmīgi veikto acu operāciju manai mammai. Iedrošināšana, sirsnīgā aprūpe un laipnā attieksme vecam cilvēkam ir 50% no izveseļošanās garantijas. Novēlam jūsu profesionālajam un jaukajam kolektīvam labu veselību un vienmēr būt tik iejūtīgiem un jaukiem! PALDIES!
Ingrida Skatīt visus (1)

oftalmologija

Oftalmoloģija

15.10.2022
Liels paldies bērnu oftalmoloģei dr. V. Aizkalnei un dr. O. Piķei par steidzamu un izcilu profesionālu konsultācijas sniegšanu risinot mana dēliņa akūtu acu problēmu!
Linda Skatīt visus (1)

Visams Rafaels

Ortopēdijas centra vadītājs, Traumatologs, ortopēds
20.08.2022
Vēlos pateikties AIWA Clinic traumatologam dr. Visamam Rafaelam , kas ar augsta līmeņa profesionalitāti uzklausīja manu problēmu un deva skaidri formulētus norādījumus turpmākai ārstēšanai. Man bija tāda sajūta, ka esmu gaidīta un mana sāpe nav tikai kārtējā pacienta problēma. Daudz nozīmē arī ārsta attieksme, tas rada drošības sajūtu. Ja rodas vajadzība pēc traumatologa, noteikti iesaku dr. V.Rafaelu. Paldies arī AIWA Clinic darbiniekiem par jauko attieksmi.
Marija Skatīt visus (1)

Sergejs Ļebedjkovs, Dr.Med.

Direktors, Ķirurgs
16.05.2022
Liels paldies dr. Sergejam Ļebedjkovam par lieliski paveiktu operāciju žultsakmeņu likvidēšanā manai mammai! Ir pagājis mēnesis un viss ir superīgi sadzijis. Klīnikas personāla attieksme augstākajā līmenī! Man personīgi dr.Sergejs Ļebedjkovs arī ir veicis operāciju, varu pateikt ārsts no Dieva!!!
Iveta Skatīt visus (1)

Oļegs Sokolovs-Karijs

Otolaringologs
10.03.2022
Šodien ar manu mazo varoni viesojāmies AIWA Clinic pie brīnišķīga otolaringologa dr.Oļega Sokolova-Karija . Pateicoties daktera, anesteziologa un visa AIWA Clinic personāla profesionalitātei, laipnai apkalpošanai un labai attieksmei jūtamies kā mājās, tuvinieku lokā, nevis klīnikā, kas ar mazu bērnu ir ļoti svarīgi.
Ļubova Skatīt visus (1)

Citi

30.01.2022
Varu teikt tikai vislabāko par klīniku, reģistratūru, māsiņām un ārstiem. Taisīju redzes lāzerkorekciju , viss lieliski! Tik sirsnīga, saprotoša un jauka attieksme no pilnīgi visiem. Klīnika, kurā gribas atgriezties. Milzīgs paldies visiem!
Anta Skatīt visus (1)